Najpopularniejsza wędlina bio, kiełbasa, pasztet i inne wyroby tradycyjnej sztuki wędliniarskiej, uwielbiane przez dorosłych i dzieci. Biała kiełbasa ekologiczna, wyroby z wieprzowiny złotnickiej, parzony schab, pasztety premium, delikatna szynka z kurczaka, paróweczki cielęce, kabanosy wieprzowe. Idealne na przekąskę, na piknik, na śniadanie, a także jako wkładka do zup, gulaszy i potrawek.

Wędliny i kiełbasy

Naturalne kiełbasy z dziczyzny, kiełbaski z drobiu, czy kiełbasy wieprzowe z dostawą do domu. Wędliny bez glutenu, kiełbasy bez glutenu, wyroby bezglutenowe. Kiełbasy wędzone w wędzarniach, kiełbasy suszone, kiełbasy parzone, kiełbasy półsurowe, pasztet wieprzowy, . Czuć w nich aromatyczne przyprawy i pasję, z którą są tworzone. Kiełbasy wytwarzane zgodnie z tradycją, smakami, kojarzonymi przez nas sprzed lat to kulinarna podróż w przeszłość do czasów dzieciństwa. 

Internetowe Delikatesy Ekologiczne Spiżarnia Rydzyńska, można by określić jako sklep internetowy ze zdrową żywnością, jednak my wolimy sformułowanie: sklep internetowy z ekologiczną żywnością, sklep internetowy z żywnością BIO lub sklep internetowy z prawdziwą żywnością. Możesz zrobić tu zakupy spożywcze online, ponieważ działamy jako internetowy sklep ekologiczny z dowozem, czyli sklep BIO z dowozem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl