Naturalna kiełbasa wędzona, a do tego suszona, parzona lub półsurowa. Zastanawiasz się, gdzie kupić tradycyjne kiełbasy wędzone, smakujące jak dawniej? Czuć w nich aromatyczne przyprawy i pasję, z którą są tworzone. Kiełbasy wytwarzane zgodnie z tradycją to kulinarna podróż w przeszłość do czasów dzieciństwa. 

Kiełbasy wędzone

Kiełbasy wędzone na ciepło i na zimno to doskonała propozycja na przekąskę, do kanapek, czy na deskę wędlin. Uwielbiamy je ze świeżym pieczywem, chrzanem i żurawiną. Tradycyjne kiełbasy wędzone bez konserwantów: kiełbasa na ogień, kiełbasa z czarnym czosnkiem, wędzona wątrobianka, kabanosy z dziczyzny. 

Internetowe Delikatesy Ekologiczne Spiżarnia Rydzyńska, można by określić jako sklep internetowy ze zdrową żywnością, jednak my wolimy sformułowanie: sklep internetowy z ekologiczną żywnością, sklep internetowy z żywnością BIO lub sklep internetowy z prawdziwą żywnością. Możesz zrobić tu zakupy spożywcze online, ponieważ działamy jako internetowy sklep ekologiczny z dowozem, czyli sklep BIO z dowozem.

Inni klienci kupili
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl