Cielęcina jest jednym z najzdrowszych mięs - ma dużą ilość białek i mało tłuszczów. Mięso cielęce jest delikatne, mało intensywne w smaku, wymaga niewielu przypraw. Cielęcina to świetna propozycja dla osób na diecie. Cielęcina to doskonałe mięso na rozszerzanie diety dzieci.

Cielęcina

Polska cielęcina to wyjątkowa propozycja na obiad. Mostek cielęcy, górka cielęca, polędwica cielęca, udziec cielęcy i łopatka cielęca to klasyki polskiej kuchni, przyrządzane od pokoleń. Doskonale smakują z młodymi warzywami, czosnkiem, delikatnym białym winem, grzybami, boczkiem oraz pomidorami. Cielęcina to doskonałe mięso na pieczeń, mięso na gulasz, czy mięso na grilla. Oferujemy duży wybór asortymentu, a w naszym sklepie są takie produkty, jak górka cielęca, łopatka cielęca, polędwica cielęca, udziec cielęcy, czy mostek cielęcy. To doskonałe mięso dla dzieci, w tym pierwsze mięso dla niemowlaka. Nadaje się jako mięso do rozszerzania diety dziecka. W naszym sklepie znajdziesz również świeże mięso dla psa i świeże mięso dla kota. 

Czym kierować się przy wyborze mięsa? Ważny jest kolor, intensywny w przypadku mięsa czerwonego, a także zapach. Świeże mięso z dostawą do domu pakujemy hermetycznie oraz wysyłamy w thermoboxach z wkładami chłodniczymi. 

Internetowe Delikatesy Ekologiczne Spiżarnia Rydzyńska, można by określić jako sklep internetowy ze zdrową żywnością, jednak my wolimy sformułowanie: sklep internetowy z ekologiczną żywnością, sklep internetowy z żywnością BIO lub sklep internetowy z prawdziwą żywnością. Możesz zrobić tu zakupy spożywcze online, ponieważ działamy jako internetowy sklep ekologiczny z dowozem, czyli sklep BIO z dowozem.

Inni klienci kupili
UDZIEC CIELĘCY (ok. 1 kg)
UDZIEC CIELĘCY (ok. 1 kg)

109,00 zł

- +
opak
MOSTEK CIELĘCY (ok. 1 kg)
MOSTEK CIELĘCY (ok. 1 kg)

64,00 zł

- +
opak
GÓRKA CIELĘCA Z/K (ok. 1 kg)
GÓRKA CIELĘCA Z/K (ok. 1 kg)

95,00 zł

- +
opak
ŁOPATKA CIELĘCA (ok. 1 kg)
ŁOPATKA CIELĘCA (ok. 1 kg)

86,00 zł

- +
opak
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl