Cielęcina jest jednym z najzdrowszych mięs - ma dużą ilość białek i mało tłuszczów. Mięso cielęce jest delikatne, mało intensywne w smaku, wymaga niewielu przypraw. Cielęcina to świetna propozycja dla osób na diecie. Cielęcina to doskonałe mięso na rozszerzanie diety dzieci.

Cielęcina

GÓRKA CIELĘCA B/K (ok. 1 kg) GÓRKA CIELĘCA B/K (ok. 1 kg)
Producent: Bacówka
Cena:

97,00 zł

opak
zobacz więcej
ŁOPATKA CIELĘCA (ok. 1 kg) ŁOPATKA CIELĘCA (ok. 1 kg)
Producent: Bacówka
Cena:

86,00 zł

opak
zobacz więcej
MOSTEK CIELĘCY (ok. 1 kg) MOSTEK CIELĘCY (ok. 1 kg)
Producent: Bacówka
Cena:

64,00 zł

opak
zobacz więcej
UDZIEC CIELĘCY (ok. 1 kg) UDZIEC CIELĘCY (ok. 1 kg)
Producent: Bacówka
Cena:

92,00 zł

opak
zobacz więcej

Polska cielęcina to wyjątkowa propozycja na obiad. Mostek cielęcy, górka cielęca, polędwica cielęca, udziec cielęcy i łopatka cielęca to klasyki polskiej kuchni, przyrządzane od pokoleń. Doskonale smakują z młodymi warzywami, czosnkiem, delikatnym białym winem, grzybami, boczkiem oraz pomidorami. Cielęcina to doskonałe mięso na pieczeń, mięso na gulasz, czy mięso na grilla. Oferujemy duży wybór asortymentu, a w naszym sklepie są takie produkty, jak górka cielęca, łopatka cielęca, polędwica cielęca, udziec cielęcy, czy mostek cielęcy. To doskonałe mięso dla dzieci, w tym pierwsze mięso dla niemowlaka. Nadaje się jako mięso do rozszerzania diety dziecka. W naszym sklepie znajdziesz również świeże mięso dla psa i świeże mięso dla kota. 

Czym kierować się przy wyborze mięsa? Ważny jest kolor, intensywny w przypadku mięsa czerwonego, a także zapach. Świeże mięso z dostawą do domu pakujemy hermetycznie oraz wysyłamy w thermoboxach z wkładami chłodniczymi. 

Internetowe Delikatesy Ekologiczne Spiżarnia Rydzyńska, można by określić jako sklep internetowy ze zdrową żywnością, jednak my wolimy sformułowanie: sklep internetowy z ekologiczną żywnością, sklep internetowy z żywnością BIO lub sklep internetowy z prawdziwą żywnością. Możesz zrobić tu zakupy spożywcze online, ponieważ działamy jako internetowy sklep ekologiczny z dowozem, czyli sklep BIO z dowozem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl