Wołowina sezonowana BIO to dział, w którym znajdziesz najlepsze steki.

Czym jest sezonowanie mięsa? To długi proces, podczas którego wołowina ekologiczna dojrzewa w specjalnej komorze do sezonowania. Ma tam zapewnioną stałą temperaturę i wilgoć. Sezonowanie sprawia, ze mięso wołowe BIO zyskuje wyjątkowy smak, doskonałą delikatność, kruchość i miękkość. Sezonowanie ma wpływ na zmniejszenie zawartości wody w steku. Uwidaczniają się białe, marmurkowe przerosty tłuszczowe, które transmitują doskonały smak mięsa w całym jego kawałku. Dzięki zabiegowi sezonowania mięso wołowe eko, jak np. antrykot wołowy sezonowany bio, rostbef sezonowany bio, polędwica wołowa sezonowana bio, czy mięso wołowe burgerowe bio, stają się produktem do stworzenia najlepszej jakości dań, jedynie za pomocą patelni, lub mocno rozgrzanego grilla.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Wołowina sezonowana BIO, inaczej wołowina sezonowana ekologiczna, posiada specjalny unijny certyfikat. Oznacza to, że mięso wołowe pochodzi z polskich gospodarstw ekologicznych, w których zwierzęta korzystają z wolnych wybiegów i karmione są ekologicznym pokarmem. Certyfikat eko gwarantuje również ścisłą kontrolę nad procesem produkcji mięsa, do którego używane są jedynie naturalne, certyfikowane przyprawy. Wytworzone w ten sposób mięso to produkt najwyższej jakości. Wołowina sezonowana BIO charakteryzuje się dużą wartością odżywczą oraz świetną jakością. To mięso, które ma wysoką zawartość łatwo przyswajalnego białka, przy niskiej wartości energetycznej wynikającej ze stosunkowo niewielkiej zawartości tłuszczu. 

Czym kierować się przy wyborze mięsa? Ważny jest kolor, intensywny w przypadku mięsa czerwonego, a także zapach. Świeże mięso z dostawą do domu pakujemy hermetycznie oraz wysyłamy w thermoboxach z wkładami chłodniczymi. Internetowe Delikatesy Ekologiczne Spiżarnia Rydzyńska, można by określić jako sklep internetowy ze zdrową żywnością, jednak my wolimy sformułowanie: sklep internetowy z ekologiczną żywnością, sklep internetowy z żywnością BIO lub sklep internetowy z prawdziwą żywnością. Możesz zrobić tu zakupy spożywcze online, ponieważ działamy jako internetowy sklep ekologiczny z dowozem, czyli sklep BIO z dowozem.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl