Naturalny nabiał ekologiczny z certyfikatem. W naszej ofercie znajdują się: świeże mleko krowie, mleko kozie, sery i wyroby mleczne kozie, owcze, krowie, tradycyjne masło i wiejskie ekologiczne jaja z wolnego wybiegu. Zastanawiasz się, gdzie kupić tradycyjny nabiał? Oferujemy świeży nabiał z dostawą do domu.

Nabiał

Wybieramy współpracę z lokalnymi, ekologicznymi dostawcami, którzy tworzą swoje produkty z wielką pasją. Zwierzęta traktowane są przez nich z wielką miłością i szacunkiem, co czuć później w smaku wyrobów. Ekologiczne mleko, ekologiczny jogurt, czy prawdziwa śmietana to zapomniane smaki, które nie mają za wiele wspólnego z tym, co można znaleźć na typowych półkach konwencjonalnych sklepów. Dojrzewające sery krowie, dojrzewające sery owcze, dojrzewające sery kozie. Jajka z wolnego wybiegu, tradycyjne masło bio, kefir bio, mleko bio, mleko prosto od krowy. Nabiał z dostawą do domu.

Internetowe Delikatesy Ekologiczne Spiżarnia Rydzyńska, można by określić jako sklep internetowy ze zdrową żywnością, jednak my wolimy sformułowanie: sklep internetowy z ekologiczną żywnością, sklep internetowy z żywnością BIO lub sklep internetowy z prawdziwą żywnością. Możesz zrobić tu zakupy spożywcze online, ponieważ działamy jako internetowy sklep ekologiczny z dowozem, czyli sklep BIO z dowozem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl