Gęś ekologiczna z polskiej hodowli Eko Zagrody z unijnym certyfikatem. Ekologiczna hodowla zakłada, że wszystkie ptaki żyją bezstresowo na wolnym wybiegu, z nieograniczonym dostęp do trawy i świeżego powietrza. Zwierzęta karmione są karmą ekologiczną bez antybiotyków i hormonów wzrostu. Rosną wolniej, we własnym tempie, a ich mięso nie jest ostrzykiwane. Drób ekologiczny możemy więc jeść spokojnie, będąc świadomymi skąd pochodzi i czym był karmiony.

Gęś BIO

SKRZYDŁO GĘSI BIO (ok. 0,8 kg) SKRZYDŁO GĘSI BIO (ok. 0,8 kg)
Producent: Eko Zagrody
Cena:

47,20 zł

zobacz więcej

Często zastanawiasz się, gdzie kupić mięso gęsi bio dla swojego dziecka, bo chcesz mieć pewność, że dostanie zdrowe mięso najwyższej jakości, czyli mięso bez antybiotyków i chemii. Polska jest jednym z największych producentów gęsiny na świecie, jednak jako naród jemy jej bardzo mało. Tymczasem gęsina ma cenne składniki odżywcze: witaminy, minerały i dobre tłuszcze. Udka z gęsi BIO, filet z gęsi BIO, tuszka gęsi BIO, porcja rosołowa z gęsi BIO - te produkty ułatwią Ci przygotowanie pysznego obiadu dla całej rodziny. Oferujemy mięso dla dzieci, w tym pierwsze mięso dla niemowlaka. W naszym sklepie znajdziesz również świeże mięso dla psa i świeże mięso dla kota. 

Czym kierować się przy wyborze mięsa? Ważny jest kolor, intensywny w przypadku mięsa czerwonego, a także zapach. Świeże mięso z dostawą do domu pakujemy hermetycznie oraz wysyłamy w thermoboxach z wkładami chłodniczymi. 

Internetowe Delikatesy Ekologiczne Spiżarnia Rydzyńska, można by określić jako sklep internetowy ze zdrową żywnością, jednak my wolimy sformułowanie: sklep internetowy z ekologiczną żywnością, sklep internetowy z żywnością BIO lub sklep internetowy z prawdziwą żywnością. Możesz zrobić tu zakupy spożywcze online, ponieważ działamy jako internetowy sklep ekologiczny z dowozem, czyli sklep BIO z dowozem.

Inni klienci kupili
SKRZYDŁO GĘSI BIO (ok. 0,8 kg)
SKRZYDŁO GĘSI BIO (ok. 0,8 kg)

47,20 zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl