Dania gotowe są świetnym rozwiązaniem, jeśli nie masz czasu na gotowanie, albo nie pasjonuje Cię ono tak bardzo, jak proces jedzenia. Potrawy gotowe, które znalazły się w tej kategorii, to naszym zdaniem zbiór najlepszych produktów, jakie udało nam się znaleźć. Sami często je jemy i możemy poręczyć za ich smak. Znajdziesz tu gotowe dania sezonowe, jak np. barszcz czerwony na święta, czy inaczej mówiąc gotowy barszcz wigilijny, uszka do barszczu, pierogi z kapustą i grzybami, pierogi z mięsem, kapusta z grochem, kapusta z grzybami, grzyby duszone z cebulką i wiele innych. 
Gotowe dania wigilijne mogą z powodzeniem zastąpić te domowej roboty, pod warunkiem, że będą najlepszej jakości. Możesz mieć pewność, że te potrawy wigilijne takie są.

Dania gotowe

Barszcz z Folwarku Wąsowo to najlepszy, naszym zdaniem, gotowy barszcz czerwony. Pierożki z grzybami, albo pierożki z mięsem mogą śmiało zastąpić uszka do barszczu. Pierogi z kapustą i grzybami to jedno z wigilijna potrawa numer 1, pozycja obowiązkowa na dania na święta. Kapusta z grochem, typowo łódzki przysmak wigilijny. Kapusta z grzybami, czyli bezmięsna wersja bigosu. Podgrzybki duszone z cebulką są świetną bazą do potraw złożonych z grzybów, typu nadzienie, czy sos.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl