ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE NA ŚWIĄTECZNE PRODUKTY!
Zamówienia z gwarancją realizacji przed Bożym Narodzeniem przyjmujemy do 11 grudnia. Po tym terminie nie możemy zapewnić, że wybrane produkty dotrą na czas.

Dania gotowe są świetnym rozwiązaniem, jeśli nie masz czasu na gotowanie, albo nie pasjonuje Cię ono tak bardzo, jak proces jedzenia. Potrawy gotowe, które znalazły się w tej kategorii, to naszym zdaniem zbiór najlepszych produktów, jakie udało nam się znaleźć. Sami często je jemy i możemy poręczyć za ich smak. Znajdziesz tu gotowe dania sezonowe, jak np. barszcz czerwony na święta, czy inaczej mówiąc gotowy barszcz wigilijny, uszka do barszczu, pierogi z kapustą i grzybami, pierogi z mięsem, kapusta z grochem, kapusta z grzybami, grzyby duszone z cebulką i wiele innych. 
Gotowe dania wigilijne mogą z powodzeniem zastąpić te domowej roboty, pod warunkiem, że będą najlepszej jakości. Możesz mieć pewność, że te potrawy wigilijne takie są.

Dania gotowe

Barszcz z Folwarku Wąsowo to najlepszy, naszym zdaniem, gotowy barszcz czerwony. Pierożki z grzybami, albo pierożki z mięsem mogą śmiało zastąpić uszka do barszczu. Pierogi z kapustą i grzybami to jedno z wigilijna potrawa numer 1, pozycja obowiązkowa na dania na święta. Kapusta z grochem, typowo łódzki przysmak wigilijny. Kapusta z grzybami, czyli bezmięsna wersja bigosu. Podgrzybki duszone z cebulką są świetną bazą do potraw złożonych z grzybów, typu nadzienie, czy sos.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl