Kaczka ekologiczna z polskich hodowli z unijnym certyfikatem. Ekologiczna hodowla zakłada, że wszystkie ptaki żyją bezstresowo na wolnym wybiegu, z nieograniczonym dostęp do trawy i świeżego powietrza. Zwierzęta karmione są karmą ekologiczną bez antybiotyków i hormonów wzrostu. Rosną wolniej, we własnym tempie, a ich mięso nie jest ostrzykiwane. Drób ekologiczny możemy więc jeść spokojnie, będąc świadomymi skąd pochodzi i czym był karmiony.

 

Kaczka BIO

Często zastanawiasz się, gdzie kupić mięso kacze bio dla swojego dziecka, bo chcesz mieć pewność, że dostanie zdrowe mięso najwyższej jakości, czyli mięso bez antybiotyków i chemii. Spośród drobiu, to właśnie kaczka BIO, inaczej kaczka ekologiczna, ma najszlachetniejsze mięso - tłustsze niż indyk i kurczak, zachowujące soczystość i kruchość podczas pieczenia. Udka z kaczki BIO, filet z kaczki BIO, tuszka kaczki BIO, porcja rosołowa z kaczki BIO - te produkty ułatwią Ci przygotowanie pysznego obiadu dla całej rodziny. Oferujemy mięso dla dzieci, w tym pierwsze mięso dla niemowlaka. W naszym sklepie znajdziesz również świeże mięso dla psa i świeże mięso dla kota. 

Czym kierować się przy wyborze mięsa? Ważny jest kolor, intensywny w przypadku mięsa czerwonego, a także zapach. Świeże mięso z dostawą do domu pakujemy hermetycznie oraz wysyłamy w thermoboxach z wkładami chłodniczymi. 

Internetowe Delikatesy Ekologiczne Spiżarnia Rydzyńska, można by określić jako sklep internetowy ze zdrową żywnością, jednak my wolimy sformułowanie: sklep internetowy z ekologiczną żywnością, sklep internetowy z żywnością BIO lub sklep internetowy z prawdziwą żywnością. Możesz zrobić tu zakupy spożywcze online, ponieważ działamy jako internetowy sklep ekologiczny z dowozem, czyli sklep BIO z dowozem.

Inni klienci kupili
NOGA KACZKI BIO (ok. 0,2 kg)
NOGA KACZKI BIO (ok. 0,2 kg)

24,80 zł

- +
opak
FILET Z KACZKI BIO (ok. 0,4 kg)
FILET Z KACZKI BIO (ok. 0,4 kg)

55,60 zł

- +
opak
ĆWIARTKA KACZKI BIO (ok. 0,35 kg)
ĆWIARTKA KACZKI BIO (ok. 0,35 kg)

33,95 zł

- +
opak
POKROJONA TUSZKA KACZKI BIO (ok. 2,1 kg)
POKROJONA TUSZKA KACZKI BIO (ok. 2,1 kg)

174,30 zł

- +
szt.
POŁÓWKA KACZKI BIO (ok. 1 kg)
POŁÓWKA KACZKI BIO (ok. 1 kg)

82,00 zł

- +
szt.
PORCJA ROSOŁOWA Z KACZKI BIO (ok. 0,5 kg)
PORCJA ROSOŁOWA Z KACZKI BIO (ok. 0,5 kg)

15,50 zł

- +
opak
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl