ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE NA ŚWIĄTECZNE PRODUKTY!
Zamówienia z gwarancją realizacji przed Bożym Narodzeniem przyjmujemy do 11 grudnia. Po tym terminie nie możemy zapewnić, że wybrane produkty dotrą na czas.

Poznaj i skosztuj rarytasów takich jak łosoś atlantycki, świeże vongole, świeże krewetki, przegrzebki, świeży halibut, świeża makrela czy śledzie w oleju. Daj ponieść się południowym smakom i przygotuj własną paelle rodem z Walencji, w której główną rolę będą grały ekologiczne owoce morza, jak np. ekologiczne krewetki. Oferujemy tylko najlepsze świeże ryby, świeże owoce morza i przetwory rybne pochodzące z bezpiecznych i certyfikowanych hodowli.

Ryby & Owoce morza

OSTRYGI NO. 0 12 SZT OSTRYGI NO. 0 12 SZT
Cena: 109,00 zł
szt.
zobacz więcej
OSTRYGI NO. 0 25 SZT OSTRYGI NO. 0 25 SZT
Cena: 199,00 zł
szt.
zobacz więcej
OSTRYGI NO. 1 12 SZT OSTRYGI NO. 1 12 SZT
Cena: 109,00 zł
szt.
zobacz więcej
OSTRYGI NO. 1 25 SZT OSTRYGI NO. 1 25 SZT
Cena: 199,00 zł
szt.
zobacz więcej
OSTRYGI NO. 2 12 SZT OSTRYGI NO. 2 12 SZT
Cena: 109,00 zł
szt.
zobacz więcej
OSTRYGI NO. 2 25 SZT OSTRYGI NO. 2 25 SZT
Cena: 199,00 zł
szt.
zobacz więcej

Świeże ostrygi, ekologiczny łosoś, ekologiczne krewetki, vongole, sercówki, świeża ośmiornica, świeża dorada, świeży halibut i wiele więcej. Ryby i owoce morza najlepszej jakości, jak podczas wakacji nad Morzem Śródziemnym.

Internetowe Delikatesy Ekologiczne Spiżarnia Rydzyńska, można by określić jako sklep internetowy ze zdrową żywnością, jednak my wolimy sformułowanie: sklep internetowy z ekologiczną żywnością, sklep internetowy z żywnością BIO lub sklep internetowy z prawdziwą żywnością. Możesz zrobić tu zakupy spożywcze online, ponieważ działamy jako internetowy sklep ekologiczny z dowozem, czyli sklep BIO z dowozem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl