Kurczak ekologiczny z polskich hodowli z unijnym certyfikatem. Ekologiczna hodowla zakłada, że wszystkie ptaki żyją bezstresowo na wolnym wybiegu, z nieograniczonym dostęp do trawy i świeżego powietrza. Zwierzęta karmione są karmą ekologiczną bez antybiotyków i hormonów wzrostu. Rosną wolniej, we własnym tempie, a ich mięso nie jest ostrzykiwane. Drób ekologiczny możemy więc jeść spokojnie, będąc świadomymi skąd pochodzi i czym był karmiony.

Kurczak BIO

Często zastanawiasz się, gdzie kupić ekologiczny kurczak BIO dla swojego dziecka, bo chcesz mieć pewność, że dostanie zdrowe mięso najwyższej jakości, czyli kurczak bez antybiotyków i chemii. Kurczak ekologiczny charakteryzuje się bardzo delikatnym mięsem, które lubi mocne przyprawy i wyraziste sosy. Udka z kurczaka BIO, filet z kurczaka BIO, tuszka kurczaka BIO, porcja rosołowa z kurczaka BIO - te produkty ułatwią Ci przygotowanie pysznego obiadu dla całej rodziny.

Ekologiczny BIO kurczak - szeroki wybór i atrakcyjne ceny

Oferujemy duży wybór ekologicznych kurczaków, a w naszym sklepie są takie produkty, jak pierś z kurczaka BIO, udka kurczaka BIO, skrzydełka kurczaka BIO, tuszka kurczaka BIO, połówka kurczaka BIO, czy podroby kurze BIO. Oferujemy mięso dla dzieci, w tym pierwsze mięso dla niemowlaka. W naszym sklepie znajdziesz również świeże mięso dla psa i świeże mięso dla kota. Czym kierować się przy wyborze kurczaka BIO? Ważny jest kolor, intensywny w przypadku mięsa czerwonego, a także zapach. Świeże mięso z dostawą do domu pakujemy hermetycznie oraz wysyłamy w thermoboxach z wkładami chłodniczymi. 

Internetowe Delikatesy Ekologiczne Spiżarnia Rydzyńska, można by określić jako sklep internetowy ze zdrową żywnością, jednak my wolimy sformułowanie: sklep internetowy z ekologiczną żywnością, sklep internetowy z żywnością BIO lub sklep internetowy z prawdziwą żywnością. Możesz zrobić tu zakupy spożywcze online, ponieważ działamy jako internetowy sklep ekologiczny z dowozem, czyli sklep BIO z dowozem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl