Prawdziwy twaróg jak dawniej. Tradycyjny twaróg na sernik, twaróg na śniadanie, twaróg do pasty. Zdrowy pomysł na śniadanie do szkoły i pracy.

Twaróg

Wybieramy współpracę z lokalnymi, ekologicznymi dostawcami, którzy tworzą swoje produkty z wielką pasją. Zwierzęta traktowane są przez nich z wielką miłością i szacunkiem, co czuć później w smaku wyrobów. Ekologiczne mleko, ekologiczny jogurt, czy prawdziwa śmietana to zapomniane smaki, które nie mają za wiele wspólnego z tym, co można znaleźć na typowych półkach konwencjonalnych sklepów. Zastanawiasz się, gdzie kupić tradycyjny twaróg? Oferujemy prawdziwy twaróg z dostawą do domu.

Internetowe Delikatesy Ekologiczne Spiżarnia Rydzyńska, można by określić jako sklep internetowy ze zdrową żywnością, jednak my wolimy sformułowanie: sklep internetowy z ekologiczną żywnością, sklep internetowy z żywnością BIO lub sklep internetowy z prawdziwą żywnością. Możesz zrobić tu zakupy spożywcze online, ponieważ działamy jako internetowy sklep ekologiczny z dowozem, czyli sklep BIO z dowozem.

Inni klienci kupili
TWARÓG PÓŁTŁUSTY (ok. 200 g)
TWARÓG PÓŁTŁUSTY (ok. 200 g)

9,80 zł

- +
opak
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl