O nas

Od pokoleń, spiżarnia naszego rodzinnego domu w Rydzynach pod Łodzią mieści dobre, lokalne, naturalne produkty. To z nich moja Mama wyczarowuje genialne dania. Ważne miejsce zajmuje u nas dziczyzna, która dzięki tradycjom myśliwskim naszej rodziny stała się specjalnością rydzyńskiego stołu. Odkąd pamiętam, dom był pełen Gości, stół nakryty, a w kuchni zawsze coś pyrkało na gazie.

Spiżarnia_Rydzyńska

Spiżarnia_Rydzyńska

Spiżarnia_Rydzyńska

Wraz z upływem lat, Mama stała się ekspertem w przyrządzaniu potraw - głównie tych z dziczyzny. Przez cały ten czas podpatrywałem, uczyłem się dobrych smaków i zarażałem się pasją do gotowania.

 

Gdy opuściłem rodzinny dom, chciałem aby nasze tradycje zostały przekazane dalej. Tak narodził się pomysł na sklep z produktami, które sami postawilibyśmy na swoim stole. 

 

Spiżarnia Rydzyńska to dla nas z żoną drugi dom. Miejsce, w którym codziennie spotykamy się ze stałymi Klientami. Wielu z nich stało się naszymi znajomymi i przyjaciółmi. Rozmawiamy o najlepszym jedzeniu, gotowaniu, wymieniamy się przepisami i degustujemy.

 

Sami też wiele od Was czerpiemy. Przede wszystkim dajecie nam ogrom energii, którą wykorzystujemy do udoskonalania Spiżarni i jej oferty, jak i inspirację do kulinarnych eksperymentów. Ten pomysł na biznes już dawno zamienił w naszą największą pasję, za którą dziękujemy Wam wszystkim. Bardzo się cieszymy, że zajrzeliście do naszego miejsca w Internecie - i mamy nadzieję, że zobaczymy się również osobiście, w naszym Sklepie.

 

Michał i Marta Błaszczyk z Załogą.

 

 

SPIŻARNIA RYDZYŃSKA - dlaczego ją otworzyłem:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl