Opcje przeglądania

Ekologiczne i naturalne sery krowie, sery kozie i sery owcze. Polskie sery dojrzewające o wyjątkowym smaku to doskonała propozycja na przekąskę, śniadania, czy kolację. Stwórz z nami deskę serów swoich marzeń!

Sery

FETA KOZIA (ok. 0,1 kg) FETA KOZIA (ok. 0,1 kg)
Producent: Groser
Cena: 9,50 zł
opak
zobacz więcej
SER KOZI FROMAGE (ok. 0,2 kg) SER KOZI FROMAGE (ok. 0,2 kg)
Producent: Groser
Cena: 17,40 zł
opak
zobacz więcej
SER KOZI KANAPKOWY (ok. 0,2 kg) SER KOZI KANAPKOWY (ok. 0,2 kg)
Producent: Groser
Cena: 19,00 zł
opak
zobacz więcej
SER KOZI WĘDZONY (ok. 0,2 kg) SER KOZI WĘDZONY (ok. 0,2 kg)
Producent: Groser
Cena: 20,60 zł
opak
zobacz więcej
SER KROWI ANTEK (ok. 0,25 kg) SER KROWI ANTEK (ok. 0,25 kg)
Producent: CEKO
Cena: 14,25 zł
opak
zobacz więcej

Wybieramy współpracę z lokalnymi, ekologicznymi dostawcami, którzy tworzą swoje produkty z wielką pasją. Zwierzęta traktowane są przez nich z wielką miłością i szacunkiem, co czuć później w smaku wyrobów. Ekologiczny twaróg, ekologiczna gouda, polskie sery dojrzewające, polskie sery zagrodowe czy polski camembert to wyjątkowe smaki, które nie mają za wiele wspólnego z tym, co można znaleźć na typowych półkach konwencjonalnych sklepów. Zastanawiasz się, gdzie kupić tradycyjne sery? Oferujemy ser z dostawą do domu.

Internetowe Delikatesy Ekologiczne Spiżarnia Rydzyńska, można by określić jako sklep internetowy ze zdrową żywnością, jednak my wolimy sformułowanie: sklep internetowy z ekologiczną żywnością, sklep internetowy z żywnością BIO lub sklep internetowy z prawdziwą żywnością. Możesz zrobić tu zakupy spożywcze online, ponieważ działamy jako internetowy sklep ekologiczny z dowozem, czyli sklep BIO z dowozem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl