ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE NA ŚWIĄTECZNE PRODUKTY!
Zamówienia z gwarancją realizacji przed Bożym Narodzeniem przyjmujemy do 11 grudnia. Po tym terminie nie możemy zapewnić, że wybrane produkty dotrą na czas.

Warzywa BIO, inaczej warzywa ekologiczne, to bogactwo witamin i minerałów. Warzywa z dostawą do domu kupisz u nas 24 godziny na dobę. Pomidory bio, cebula bio, ogórki bio, ziemniaki bio, marchewka bio goszczą w naszych domach codziennie i są podstawą zdrowej, zbilansowanej diety.

Warzywa BIO

Owoce, warzywa i grzyby z uprawy BIO to produkty ze specjalnym certyfikatem, do których wytworzenia nie można stosować nawozów sztucznych, pestycydów, antybiotyków, regulatorów wzrostu czy dodatków żywnościowych. Określenia "BIO" i "eko" są prawnie zastrzeżone, a używać ich mogą wyłącznie producenci spełniający określone restrykcyjne unijnie wymagania. To doskonałe warzywa dla dzieci, w tym warzywa dla niemowlaka. Nadają się jako warzywa do rozszerzania diety dziecka. Zastanawiasz się, gdzie kupić świeże warzywa? Oferujemy świeże warzywa z dostawą do domu.

Internetowe Delikatesy Ekologiczne Spiżarnia Rydzyńska, można by określić jako sklep internetowy ze zdrową żywnością, jednak my wolimy sformułowanie: sklep internetowy z ekologiczną żywnością, sklep internetowy z żywnością BIO lub sklep internetowy z prawdziwą żywnością. Możesz zrobić tu zakupy spożywcze online, ponieważ działamy jako internetowy sklep ekologiczny z dowozem, czyli sklep BIO z dowozem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl