ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE NA ŚWIĄTECZNE PRODUKTY!
Zamówienia z gwarancją realizacji przed Bożym Narodzeniem przyjmujemy do 11 grudnia. Po tym terminie nie możemy zapewnić, że wybrane produkty dotrą na czas.

Owoce bio, warzywa bio i grzyby bio z uprawy ekologicznej to produkty ze specjalnym certyfikatem, do których wytworzenia nie można stosować nawozów sztucznych, pestycydów, antybiotyków, regulatorów wzrostu czy dodatków żywnościowych. Określenia "BIO" i "eko" są prawnie zastrzeżone, a używać ich mogą wyłącznie producenci spełniający określone restrykcyjne unijnie wymagania.

Niewoskowane cytrusy, z których bez obaw możesz wykorzystać skórkę, banany wolne od pestycydów, które możesz podać niemowlakowi, prawdziwy czosnek, ekologiczne pieczarki, imbir BIO - zapraszamy na zakupy!

 

Większe opakowania, niższe ceny!

Warzywa i owoce kojarzą się ze zdrowiem. Niestety mylnie, jeśli nie są one ekologiczne. Wiele z nich agreguje szkodliwe substancje, którymi były pryskane lub które przechodzą do gleby. Wraz z nimi podajemy je naszemu organizmowi. Ekologiczne, certyfikowane owoce i warzywa są jedyną gwarancją na to, że produkt w trakcie wzrostu nie miał kontaktu z chemią, podawaną prewencyjnie i sztucznymi nawozami tak, jak w przypadku konwencjonalnej uprawy. Owoce bez chemii, warzywa bez chemii, grzyby bez chemii. Owoce i warzywa na rozszerzanie diety dziecka. Zastanawiasz się, gdzie kupić świeże owoce i warzywa? Oferujemy świeże owoce, warzywa i grzyby z dostawą do domu.

Internetowe Delikatesy Ekologiczne Spiżarnia Rydzyńska, można by określić jako sklep internetowy ze zdrową żywnością, jednak my wolimy sformułowanie: sklep internetowy z ekologiczną żywnością, sklep internetowy z żywnością BIO lub sklep internetowy z prawdziwą żywnością. Możesz zrobić tu zakupy spożywcze online, ponieważ działamy jako internetowy sklep ekologiczny z dowozem, czyli sklep BIO z dowozem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl