W tym miejscu znajdziesz przetwory warzywne, lub owocowe typu: dżem, konfitura, majonez, chrzan, ćwikła, keczup, czy pasta warzywna.

Większość produktów jest ekologiczna i dokładnie przez nas przetestowana. W ofercie posiadamy majonez wegański, keczup bez cukru, czy dżemy i konfitury słodzone ksylitolem. Mają tu miejsce także pasty orzechowe, czyli zdrowe wersje popularnej nutelli.

Przetwory

CHRZAN TARTY (180 g) CHRZAN TARTY (180 g)
Producent: Bacówka
Cena:

6,90 zł

- +
szt.
zobacz więcej
ĆWIKŁA EKO (285 g) ĆWIKŁA EKO (285 g)
Cena:

16,30 zł

- +
szt.
zobacz więcej

Warzywa i owoce kojarzą się ze zdrowiem. Niestety mylnie, jeśli nie są one ekologiczne. Wiele z nich agreguje szkodliwe substancje, którymi były pryskane lub które przechodzą do gleby. Wraz z nimi podajemy je naszemu organizmowi. Ekologiczne, certyfikowane owoce i warzywa są jedyną gwarancją na to, że produkt w trakcie wzrostu nie miał kontaktu z chemią, podawaną prewencyjnie i sztucznymi nawozami tak, jak w przypadku konwencjonalnej uprawy. Owoce bez chemii, warzywa bez chemii, grzyby bez chemii. Owoce i warzywa na rozszerzanie diety dziecka. Zastanawiasz się, gdzie kupić świeże owoce i warzywa? Oferujemy świeże owoce, warzywa i grzyby z dostawą do domu.

Internetowe Delikatesy Ekologiczne Spiżarnia Rydzyńska, można by określić jako sklep internetowy ze zdrową żywnością, jednak my wolimy sformułowanie: sklep internetowy z ekologiczną żywnością, sklep internetowy z żywnością BIO lub sklep internetowy z prawdziwą żywnością. Możesz zrobić tu zakupy spożywcze online, ponieważ działamy jako internetowy sklep ekologiczny z dowozem, czyli sklep BIO z dowozem.

Inni klienci kupili
ĆWIKŁA EKO (285 g)
ĆWIKŁA EKO (285 g)

16,30 zł

- +
szt.
CHRZAN TARTY (180 g)
CHRZAN TARTY (180 g)

6,90 zł

- +
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl