ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE NA ŚWIĄTECZNE PRODUKTY!
Zamówienia z gwarancją realizacji przed Bożym Narodzeniem przyjmujemy do 11 grudnia. Po tym terminie nie możemy zapewnić, że wybrane produkty dotrą na czas.

W tym miejscu znajdziesz przetwory warzywne, lub owocowe typu: dżem, konfitura, majonez, chrzan, ćwikła, keczup, czy pasta warzywna.

Większość produktów jest ekologiczna i dokładnie przez nas przetestowana. W ofercie posiadamy majonez wegański, keczup bez cukru, czy dżemy i konfitury słodzone ksylitolem. Mają tu miejsce także pasty orzechowe, czyli zdrowe wersje popularnej nutelli.

Przetwory

CHRZAN TARTY (180 g) CHRZAN TARTY (180 g)
Producent: Bacówka
Cena: 6,90 zł
szt.
zobacz więcej
CHRZAN TARTY BIO (200 g) CHRZAN TARTY BIO (200 g)
Producent: Eko Zagrody
Cena: 18,90 zł
szt.
zobacz więcej
ĆWIKŁA EKO (285 g) ĆWIKŁA EKO (285 g)
Cena: 13,50 zł
szt.
zobacz więcej

Warzywa i owoce kojarzą się ze zdrowiem. Niestety mylnie, jeśli nie są one ekologiczne. Wiele z nich agreguje szkodliwe substancje, którymi były pryskane lub które przechodzą do gleby. Wraz z nimi podajemy je naszemu organizmowi. Ekologiczne, certyfikowane owoce i warzywa są jedyną gwarancją na to, że produkt w trakcie wzrostu nie miał kontaktu z chemią, podawaną prewencyjnie i sztucznymi nawozami tak, jak w przypadku konwencjonalnej uprawy. Owoce bez chemii, warzywa bez chemii, grzyby bez chemii. Owoce i warzywa na rozszerzanie diety dziecka. Zastanawiasz się, gdzie kupić świeże owoce i warzywa? Oferujemy świeże owoce, warzywa i grzyby z dostawą do domu.

Internetowe Delikatesy Ekologiczne Spiżarnia Rydzyńska, można by określić jako sklep internetowy ze zdrową żywnością, jednak my wolimy sformułowanie: sklep internetowy z ekologiczną żywnością, sklep internetowy z żywnością BIO lub sklep internetowy z prawdziwą żywnością. Możesz zrobić tu zakupy spożywcze online, ponieważ działamy jako internetowy sklep ekologiczny z dowozem, czyli sklep BIO z dowozem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl