ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE NA ŚWIĄTECZNE PRODUKTY!
Zamówienia z gwarancją realizacji przed Bożym Narodzeniem przyjmujemy do 11 grudnia. Po tym terminie nie możemy zapewnić, że wybrane produkty dotrą na czas.

Grzyby BIO, inaczej grzyby ekologiczne, to bogactwo cennych minerałów i witamin. Dzięki zawartości naturalnie występującego glutaminianu sodu wzbogacają smak potraw, nadając im głębi. Grzyby ekologiczne, takie jak pieczarki bio i boczniaki bio, to świetny zamiennik mięsa i ryb w diecie roślinnej.

Grzyby BIO

Owoce, warzywa i grzyby z uprawy BIO to produkty ze specjalnym certyfikatem, do których wytworzenia nie można stosować nawozów sztucznych, pestycydów, antybiotyków, regulatorów wzrostu czy dodatków żywnościowych. Określenia "BIO" i "eko" są prawnie zastrzeżone, a używać ich mogą wyłącznie producenci spełniający określone restrykcyjne unijnie wymagania. Zastanawiasz się, gdzie kupić świeże grzyby bio? Oferujemy grzyby bio z dostawą do domu.

Internetowe Delikatesy Ekologiczne Spiżarnia Rydzyńska, można by określić jako sklep internetowy ze zdrową żywnością, jednak my wolimy sformułowanie: sklep internetowy z ekologiczną żywnością, sklep internetowy z żywnością BIO lub sklep internetowy z prawdziwą żywnością. Możesz zrobić tu zakupy spożywcze online, ponieważ działamy jako internetowy sklep ekologiczny z dowozem, czyli sklep BIO z dowozem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl