Opcje przeglądania
Kategorie
Cena
  • od
    do

Nadal niedoceniana na naszych stołach dziczyzna to wyjątkowa wędlina z dzika i wędlina z jelenia, a także surowe ptactwo: mięso bażanta, mięso kuropatwy, mięso gołębia i mięso przepiórki. Dziczyzna jest wyjątkową propozycją dla koneserów tradycyjnej polskiej kuchni.

Dziczyzna dostarczana ze skraju Roztoczańskiego Parku Narodowego do Spiżarni przechodzi wnikliwą kontrolę, co poświadcza certyfikat ISO 22000 naszego Dostawcy.

 

Dziczyzna z naszego sklepu online

Te prawdziwe smaki, popularne niegdyś, dzisiaj stanowią niemalże egzotyczny element na stole. Wyznajemy zasadę, że jeżeli decydujemy się na jedzenie mięsa, jedzmy je świadomie, mając na uwadze najlepszą hodowlę, warunki do życia i skład finalny produktu. Dlatego tak cenimy wyroby z dziczyzny. 

Zalety dziczyzny

Jak smakuje dziczyzna? Szczególny smak zawdzięcza pokarmowi, jaki składa się na dietę dzików, jeleni i saren. Pędy, runo leśne, grzyby czy kora - to wszystko naturalnie wzbogaca smak i zapach mięsa. To zwierzę decyduje o tym, co spożywa w trakcie swojego życia. Jego naturalne pożywienie przekłada się później na najwyższą jakość mięsa. Ponadto dziczyzna odznacza się niską zawartością tłuszczu (1-8%). Warto dać jej szansę!

Internetowe Delikatesy Ekologiczne Spiżarnia Rydzyńska, można by określić jako sklep internetowy ze zdrową żywnością, jednak my wolimy sformułowanie: sklep internetowy z ekologiczną żywnością, sklep internetowy z żywnością BIO lub sklep internetowy z prawdziwą żywnością. Możesz zrobić tu zakupy spożywcze online, ponieważ działamy jako internetowy sklep ekologiczny z dowozem, czyli sklep BIO z dowozem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl